Osobní terapeutický obrázek (k výročí, sňatku, nebo jen tak...)

11.4.2017

K osobnímu harmonizačnímu obrázku, Osobní mandale a Partnerskému obrazu 
"na míru" je třeba: Sdělit celé jméno osoby, datum narození, adresu kam bude obrázek zaslán a telefon. Jedinečný originál obrazu má svůj název-mantru jako energetický symbol, není nikde publikován, slouží jen a jen vám...Spolu s obrazem dostáváte nákres funkce čaker automatickou kresbou, rozbor charakteristiky osobnosti a malou barevnou kapesní kopii obrazu k osobnímu dennímu použití. cena 1700,- Kč

K osobnímu harmonizačnímu obrázku, Osobní mandale a Partnerskému obrazu "na míru" je třeba: Sdělit celé jméno osoby, datum narození, adresu kam bude obrázek zaslán a telefon. Dále je třeba na níže uvedenou adresu zaslat složenkou C zálohu 800,- Kč (cena obrázku se pohybuje kolem 1700,- Kč + poštovné a balné). S VAŠÍ OBJEDNÁVKOU DÁVÁTE SOUHLAS ABY VÁMI SDĚLENÉ ÚDAJE BYLY POUŽITY VÝHRADNĚ POUZE PRO ÚČEL VYHOTOVENÍ OSOBNÍHO ČI PARTNERSKÉHO OBRAZU.

Obrazy jsou tvořeny na základě čakrové diagnostiky automatickou kresbou provedené v přímém energetickém napojení na příslušnou osobu s přihlédnutím k aspektům astrologie i numerologie. Obraz obsahuje universální barevné a kresebné prvky s vyzařováním léčebné energie speciálně pro určitou osobu, pro situaci, ve které se nalézá, pro emocionální  a fyzickou rovinu, ve které se nachází. Působí ,,dlouhodobě" jako funkční startér uzdravujících procesů v lidském organismu a jeho duši, jemně rozpouští blokády zejména na úrovni emocí, které úzce souvisejí s fyzickou kondicí. Doporučuji obraz pak umístit na viditelném místě v bytě nebo pracovně. Lze nechat zarámovat do jednoduchého nezdobeného rámu. Je vhodným objektem pro očistnou meditaci, stává se energetickým zářičem při přiblížení dlaní rukou, nebo jen jedné ruky.

Samotný obrázek je dodáván v paspartě A4 s malou digitální barevnou kopií pro Vaše použití, dále je přiložen barevný nákres diagnostiky čakrového systému, písemný popis a rozbor včetně doporučení a návodu jak pracovat s obrázkem. Osobní obrázek má svůj název jako energetickou pečeť. Vše je tvořeno automatickou kresbou v přímém energetickém napojení. Lze objednat i partnerské harmonizační obrázky,jejich cena je 2 000,- Kč.

Rovněž lze objednat OSOBNÍ MANDALU s rozborem a popisem a všemi náležitostmi jako u osobního obrázku, cena je 1 600, - Kč. Obrázek si pak můžete nechat libovolně zarámovat, doporučuji bílý neb přírodní nezdobený rám. Obrázek lze vyhotovit pro jakoukoliv věkovou kategorii, prakticky od věku 1 roku neomezeně do 95 let a více. (úprava cen od 10.4.2008).

Objednávkou zároveň sdělujete souhlas se zpracováním osobních údajů pouze pro účely zpracování osobních obrazů a mandal dle své objednávky.

 

Jarmila Beranová-Pastelový svět, Pujmanové 27/881 140 00 Praha 4 (adresa pro zaslání zálohy) - výhradně složenkou typu C, nikoliv na účet.

Osobní terapeutický obrázek (k výročí, sňatku, nebo jen tak...)
pastelovysvet > Moje nabídka > Mé služby > Osobní terapeutický obrázek (k výročí, sňatku, nebo jen tak...)
Loading...

Mé služby

Loading...

Mé služby

Jarmila Beranová

Pujmanové 881/27, 140 00
Praha 4
+420 261 226 474
+420 606 118 857
 
(Objednávky)

 

 

 

 

Zápis o ochranné známce “Pastelový svět”

Zoom gallery

Staňte se mými přáteli na facebooku

Objednávkový formulář

Všechny údaje jsou povinné.

 

 

Videa & Audio Jarmily Beranové


Pastelová poselství na rok 2022


Něco málo z mé tvorby – obrazová meditace


Mezi nebem a zemí s Jarmilou Beranovou


Pastelový svět Jarmily Beranové z veletrhu Svět knihy 2016


video z Top TV 6.4.2007