Dvojkniha pro děti ,,BAREVNÉ POHÁDKY" a ,,O ANDÍLKOVI, KTERÝ KRESLIL ZEMI" - jen informativně, tento titul vyšel v novém upraveném a doplněném vydání

11.4.2017

Tato nabídka jen pro informaci o dřívějším vydání titulu Přepracované a doplněné vydání knihy této oblíbené knihy "Barevné pohádky" a ,,O andílkovi, který kreslil Zemi" a další úplně nové pohádky jsou v nabídce titulu, -Barevné pohádky, O andílkovi, který kreslil Zemi, O zatoulané hvězdičce.

Přepracované a doplněné vydání knihy "Barevné pohádky"(1.vydání bylo v roce 2003 velice úspěšné) nyní jako dvojkniha s novou knihou pro trochu větší děti a pro ty, kteří ještě umí být dětmi "O andílkovi, který kreslil Zemi".

Obrázky u této nabídky jsou k mému již prodanému původnímu titulu.

Některé příběhy z knihy,, O andílkovi, který kreslil Zemi" barvitě vyprávím s dokreslením podmanivé hudby skladatele Mgr.Martina Štědroně ve dvoj CD ,,Kreslíme s andílkem"

Jeden z ohlasů na "Barevné pohádky"

Milá paní Jarmilo,
nedávno jsem u Vás telefonicky objednávala Vaše knihy a malinko jsme si povídaly i o našem synu Jakoubkovi (4,5 let, opožděný psychomotorický vývoj - snad i znaky autismu, něco si nesl po porodu, výrazné zhoršení po očkování, zablokovaná první a pátá čakra...). Je fakt, že se snažíme seč můžeme vytvořit ty nejlepší podmínky, aby se jeho zdravotní stav zlepšil. Jde to někdy lépe a někdy hůře a někdy vůbec, tak jako život sám. Každopádně po nějaké době ode dne, kdy jsme začali každý večer číst "Barevné pohádky", Kubík nám v podstatě denně připravuje drobná milá překvapení ve formě malých zlepšení. Začal se především více soustředit, snaží se spolupracovat a od toho se odvíjí spousta dalších věcí. Dnes už vím, že žádná jedna metoda není samospásná a není-li vůle, nejsou ani zázraky. Vaše knížka se ale každopádně stala součástí krásného večerního rituálu, který navozuje pohodu a pomáhá Kubíkovi k získání jistoty a odvahy nahlédnout a snad i časem vstoupit do našeho "reálného" světa. Je skvělé, že jste napsala tak krásné knihy. "Lásku skrze Poznání aneb o kresleném Dávání" jsem přečetla za dva večery, vykreslila jsem se ze svého vztahu ke Kubíkovi, který se snad i kvůli mé přílišné péči začal mírně komplikovat a účinek mne přinejmenším mile potěšil. Mně se ulevilo a Kubík byl kresbou tak nadšen, že jsem vzala kyvadlo a zjistila, že patří Kubíkovi do pokojíčku aby ji měl na očích. S Vašimi knihami denně pracujeme, již nám mnoho daly a mnohé ještě dají. Děkujeme! S pozdravem a přáním krásného dne Gabriela.

"Děkuji Vám za krásná slova, jsem moc ráda, že právě Kubík má vedle sebe tak skvělou bytost - Vás. Moje knihy tak jako vše co ode mne přichází plní jen svůj smysl a Poslání. I já Vám i Kubíkovi přeji krásné dny všední i sváteční a mnoho krásných chvil s mými knihami" Jarmila Beranová

Barevné Pohádky

Jak s knihou pracovat:
Již z 1. vydání Barevných pohádek mám mnoho příznivých ohlasů, sami čtenáři nazvali tuto knihu ,,malou dětskou vizuální meditací“. Práce s knihou je jednoduchá: Při čtení textu dítě sleduje obrázek tvořený automatickou kresbou a právě toto vnímání ve spojitosti se sluchovým vjemem harmonizuje nejjemnějším způsobem energetická centra dítěte a stimuluje jejich rozvoj. Dítě tak přijímá barevné vibrace, které napomáhají ke zklidnění hyperaktivity, navozují klidný spánek, dobré usínání, pocit bezpečí, jistoty a představivost.Teplé barvy probouzí sebevědomí, kreativitu a rozvoj skrytých schopností dítěte. Celkový barevný vjem je zde v citlivé jednotě zesílen jednoduchým příběhem – pohádkou. Velikost písma je vhodná i pro dítě, které se učí číst. Je určena nejmenším dětem.

O andílkovi, který kreslil Zemi

 

Jak s knihou pracovat:
Kniha je určena trochu starším dětem než ,,Barevné pohádky“, cca kategorii ve věku 5 – 13 let, záleží na citlivosti dítěte, věk nelze přesně určit a vymezit. Jednoznačně pomáhá rozvoji mimosmyslového vnímání, kreativity a zručnosti, barevné citlivosti. Vytvářením jednotlivých kresebných témat dochází u dítěte k mimořádnému zklidnění, odstranění hyperaktivity, uvolnění, vyrovnání nálad a příznivým změnám v chování a schopnosti učit se. Tyto snové příběhy dávají základ, podporují a upevňují v dítěti důležité charakterové vlastnosti jako je vztah k přírodě, k naší Zemi, víra ve své sny, sebevědomí, pomoc slabším, láska a upřímnost. Jednotlivé příběhy lze číst jako samostatné pohádky anebo je možno okamžitě zkusit ihned po přečtení příběhu spontánně kreslit. Kresby pak můžete vkládat do knihy na samostatných listech nebo kreslit přímo do volných listů v knize.

pastelovysvet > Moje nabídka > Knihy a terapeutická CD pro děti > Dvojkniha pro děti ,,BAREVNÉ POHÁDKY" a ,,O ANDÍLKOVI, KTERÝ KRESLIL ZEMI" - jen informativně, tento titul vyšel v novém upraveném a doplněném vydání
Loading...

Knihy a terapeutická CD pro děti

Loading...

Knihy a terapeutická CD pro děti

Jarmila Beranová

Pujmanové 881/27, 140 00
Praha 4
+420 261 226 474
+420 606 118 857
 
(Objednávky)

 

 

 

 

Zápis o ochranné známce “Pastelový svět”

Zoom gallery

Staňte se mými přáteli na facebooku

Objednávkový formulář

Všechny údaje jsou povinné.

 

 

Videa & Audio Jarmily Beranové


Pastelová poselství na rok 2022


Něco málo z mé tvorby – obrazová meditace


Mezi nebem a zemí s Jarmilou Beranovou


Pastelový svět Jarmily Beranové z veletrhu Svět knihy 2016


video z Top TV 6.4.2007