Dvoj CD Nakresli obraz své duše

11.4.2017

Mimořádná vánoční nabídka ! Při zakoupení dvoj CD obdržíte zdarma jako dárek jedinečnou knihu ,,MOUDRÉ VZPOMÍNÁNÍ" Nabídka platí až do konce roku 2022!!!

TOLIKA BYTOSTEM JIŽ UKÁZALO CESTU KE ŠTĚSTÍ ! -Dvě CD v jednom balení !!!- na druhém CD je kompletní harmonizace jednotlivých čaker mluveným slovem a speciální hudbou. Kdo chce tiše naslouchat, vytrvá, a s pokorou odevzdá své emoce ruce držící pastelku, pocítí po čase drobné, ale významné ,,zázraky". Toto unikátní mluvené slovo autorky se speciálním hudebním doprovodem zavede každého kdo chce tiše naslouchat, jemně, bezpečně a nenásilně do přirozeného a čistého stavu, který nám všem byl vlastní, cena 480,- Kč

 

Do stavu, kdy dokážeš vnímat naplno svou velkou moc, sílu, vůli a chtění. Tam někde hluboko ve svém nitru máš ukrytý poklad: - Svou touhu a velké přání, své Poslání a Poselství. Jsou tam také tvé emoce, nejniternější prožitky a vjemy, zranitelnost, obavy, snad i nedůvěra …

 

Chceš-li tiše naslouchat, vytrváš-li a s pokorou odevzdáš své emoce ruce držící pastelku, můžeš po čase pocítit drobné ale významné "zázraky". Dojde k harmonickému vyladění celé tvé osobnosti, což se příznivě projeví na úrovni emocionální i fyzické.

 

Pokud se ti podaří nakreslit obrázek „své duše“ bez jakéhokoliv zapojování rozu-mové části mozku
a necháš se vést pouze intuicí a Vyšším vedením, podaří se ti malý „zázrak“: - uvolnit beze zbytku i to nevyslovené, nepochopené, svazující a omezující. Tímto prostým sdělením beze slov odstraníš jemně a nenásilně vnitřní strach, obavu a nejistotu, které tě svazovaly. Pak dojde k uvolnění a nastolení rovnováhy tam, kde to je nejvíce potřeba, kde nejvíce rovnováha chybí. Během kreslení se nerozptyluj, zůstávej stále „ve svém středu“, jen tiše buď sám sebou, nic neočekávej, tiše sleduj své tvoření.

 

V jednom balení jsou dvě CD, na tom druhém je kompletní harmonizace jednotlivých čaker mluveným slovem a speciální hudbou.

 

Kresby na určitá témata  pak můžeš po čase zopakovat. Vždy je dobré zaznamenat si datum a hodinu, kdy byla kresba vytvořena. Intuice ti možná „pošle“ – zprostředkuje i mantru kresby, což je název obrázku který jsi vytvořil právě teď a v tento okamžik. Pro úplné pochopení a plné rozvinutí spirituální automatické kresby sloužící k diagnostice a interpretaci vytvořených obrázků doporučuji zúčastnit se pořádaných seminářů automatické kresby s cílenou tematikou.

 

Kontakt na autora hudby, skladatele pana Martina Štědroně na: www.martinstedron.cz

 

Se skladatelem Martinem Štědroněm na vernisáži výstavy "Vidět jinak než očima" a autogramiádě našeho společného dvojCD "Nakresli obraz své duše!" v čajovně U Džoudyho - říjen 2007

Jarmila Beranová

Pujmanové 881/27, 140 00
Praha 4
+420 261 226 474
+420 606 118 857
 
(Objednávky)

 

 

 

 

Zápis o ochranné známce “Pastelový svět”

Zoom gallery

Staňte se mými přáteli na facebooku

Objednávkový formulář

Všechny údaje jsou povinné.

 

 

Videa & Audio Jarmily Beranové


Pastelová poselství na rok 2022


Něco málo z mé tvorby – obrazová meditace


Mezi nebem a zemí s Jarmilou Beranovou


Pastelový svět Jarmily Beranové z veletrhu Svět knihy 2016


video z Top TV 6.4.2007