Dvoj CD Kreslíme s andílkem

11.4.2017

Mimořádná vánoční nabídka !!! Při zakoupení dvoj CD Kreslíme s andílkme obdržíte jako dárek zdarma knihu pro dospělé ,,MOUDRÉ VZPOMÍNÁNÍ"!!!

NÁDHERNÉ PŘÍBĚHY, HRÁTKY S PASTELKAMI, KRESLENÍ MANDAL - Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. SKVĚLÝ DOPLNĚK KNIHY BAREVNÉ POHÁDKY. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění. cena 480,- Kč

Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění. (Titul získal čestné uznání za nakladatelský přínos v oblasti literatury pro hobby v Ceně Výstaviště Lysá nad Labem na Polabském knižním veletrhu 2008)

Některé děti již znají ,,andílka“z dvojknihy ,,Barevné pohádky“ a ,,O andílkovi, který kreslil Zemi“. Všem těmto dětem a zejména těm, které dosud knihu nemají a také všem jejich vnímavým ochráncům je určeno toto volné vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební vizuální meditace. Druhé CD ,,Kreslíme mandaly“ bude dítě provázet nádhernými prožitky tance barev, jemné poezie a hudby. Vytvářením kresebných témat dojde k mimořádnému zklidnění, rozvoji kreativity, soustředění a barevné citlivosti. Při poslechu a aktivní tvorbě získá dítě pocit jistoty, nalezení sebe sama a samotný tvůrčí proces přinese relaxační a terapeutické účinky.

Toto dvoj CD skvěle doplňuje dvojknihu pro děti. Kromě volného vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební meditace si dítě vyzkouší kreslení mandal s nádhernými prožitky tance a barev a jemné poezie..

 

Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění …

Jarmila Beranová

Pujmanové 881/27, 140 00
Praha 4
+420 261 226 474
+420 606 118 857
 
(Objednávky)

 

 

 

 

Zápis o ochranné známce “Pastelový svět”

Zoom gallery

Staňte se mými přáteli na facebooku

Objednávkový formulář

Všechny údaje jsou povinné.

 

 

Videa & Audio Jarmily Beranové


Pastelová poselství na rok 2022


Něco málo z mé tvorby – obrazová meditace


Mezi nebem a zemí s Jarmilou Beranovou


Pastelový svět Jarmily Beranové z veletrhu Svět knihy 2016


video z Top TV 6.4.2007