Dvoj CD Kreslíme s andílkem

11.4.2017

NÁDHERNÉ PŘÍBĚHY, HRÁTKY S PASTELKAMI, KRESLENÍ MANDAL - Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. SKVĚLÝ DOPLNĚK KNIHY BAREVNÉ POHÁDKY. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění. cena 480,- Kč

Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění. (Titul získal čestné uznání za nakladatelský přínos v oblasti literatury pro hobby v Ceně Výstaviště Lysá nad Labem na Polabském knižním veletrhu 2008)

Některé děti již znají ,,andílka“z dvojknihy ,,Barevné pohádky“ a ,,O andílkovi, který kreslil Zemi“. Všem těmto dětem a zejména těm, které dosud knihu nemají a také všem jejich vnímavým ochráncům je určeno toto volné vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební vizuální meditace. Druhé CD ,,Kreslíme mandaly“ bude dítě provázet nádhernými prožitky tance barev, jemné poezie a hudby. Vytvářením kresebných témat dojde k mimořádnému zklidnění, rozvoji kreativity, soustředění a barevné citlivosti. Při poslechu a aktivní tvorbě získá dítě pocit jistoty, nalezení sebe sama a samotný tvůrčí proces přinese relaxační a terapeutické účinky.

Toto dvoj CD skvěle doplňuje dvojknihu pro děti. Kromě volného vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební meditace si dítě vyzkouší kreslení mandal s nádhernými prožitky tance a barev a jemné poezie..

 

Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění …

Jarmila Beranová

Pujmanové 881/27, 140 00
Praha 4
+420 261 226 474
+420 606 118 857

 

 

 

 

Zápis o ochranné známce “Pastelový svět”

Zoom gallery

Staňte se mými přáteli na facebooku

Objednávkový formulář

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
Všechny údaje jsou povinné.

 

 

Videa & Audio Jarmily Beranové


Pastelová poselství na rok 2022


Něco málo z mé tvorby – obrazová meditace


Mezi nebem a zemí s Jarmilou Beranovou


Pastelový svět Jarmily Beranové z veletrhu Svět knihy 2016


video z Top TV 6.4.2007